Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Aktuality

PRAVIDLA PRO HRÁČE HC TRENDY Č.BUDĚJOVICE

 

1. každý hráč bude dodržovat provozní řád Hokejového centra Pouzar. Jedná se především o dodržování vymezeného pobytu na hrací ploše. Před začátkem hrací doby je zakázáno vstupovat na led do doby, než plochu opustí rolba a ledař uzavře vrata! Po ukončení hrací doby hráči okamžitě opustí hrací plochu, po otevření vrat a vjezdu rolby nesmí již být nikdo na ploše! Dále se jedná o udržování pořádku v šatnách a na střídačkách. Každý hráč po sobě uklidí své odpadky – práskačky, izolačky, prázdné lahve od pití.. a podobně. Při nedodržování provozního řádu HC Pouzar nám hrozí pokuta 5 až 10 tisíc korun!

2. každý hráč bude na zápas RHL ustrojen do klubových barev – tj. bleděmodrý dres a bleděmodré štulpny s bílými pruhy. Hráč, který nebude takto ustrojen zaplatí pokutu ve výši 100,-Kč.

3. dále se zavádí pokuty za hrubé porušení pravidel a to :

   - účast při potyčce v utkání : stop pro zúčastněného hráče + pokuta 100,-Kč

   - zákeřný faul či vyvolání potyčky : tři zápasy stop + pokuta 500,-Kč

4. hráč, který se přihlásí na trénink nebo na zápas a nepřijde bez řádné a včasné omluvy, zaplatí pokutu ve výši 200,-Kč.

5. každý hráč se seznámí s pravidly RHL (viz www stránky RHL) a zavazuje se k jejich respektování a dodržování. Hokej hrajeme pro pobavení a nejdůležitější ze všeho je nezranit sebe ani spoluhráče!

 

V Č.Budějovicích, 27.9.2013

 

 

TOPlist